top of page
Wspieramy pary planujące dziecko
Leczenie niepłodności
Techniki wspomaganego rozrodu
EmbryoGen & BlastGen
Naśladowanie natury podczas zapłodnienia in-vitro
Brak dialogu - brak ciąży
Ciąża jest dialogiem
W organizmie człowieka do zapłodnienia dochodzi zwykle w jajowodach. Zapłodniona komórka jajowa, a następnie zarodek, kontynuuje podróż w kierunku macicy. W tym czasie też zaczyna "kontaktować się" ze swoim otoczeniem za pośrednictwem tzw. molekuł sygnalizacyjnych i przygotowuje się do implantacji w błonie śluzowej macicy. Cytokiny stanowią istotną klasę molekuł sygnalizacyjnych, o których wiadomo, że odgrywają zasadniczą rolę w prawidłowym przebiegu tego kontaktu i są naturalnie uwalniane we wczesnych stadiach ciąży.
Podczas przeprowadzania procedury IVF zarodek spędza kilka dni poza ciałem matki. Jest to niezwykle wrażliwy okres, w którym uzależniony jest on w dużym stopniu od otaczającego środowiska i z tego powodu powinno być ono jak najbardziej podobne do obecnego naturalnie w drogach rodnych matki.
Zastosowanie pożywki zawierającej cytokiny (EmbryoGen&BlastGen) pozwala naśladować naturalne środowisko i wspomóc proces zapłodnienia (czynnik istotny dla skuteczności zabiegu in-vitro). Jeśli zarodek przed implantacją nie może wykorzystać wystarczającej ilości cytokin, jego rozpoznanie przez błonę śluzową może zostać zakłócone. i ostatecznie skutkować wczesnym poronieniem.
RI Witness
Inteligentny system monitorowania pracy laboratorum IVF przez 24h/7
Elektroniczny system monitorowania RI Witness zapewnia klinikom leczenia niepłodności wysoki poziom pewności, wydajności i bezpieczeństwa próbki. Elektroniczny nadzór procedur i pracy laboratorium stał się obecnie już ugruntowaną i sprawdzoną metodą pozwalającą unikać błędów oraz światowym złotym standardem.
Inteligentny nadzór
Zautomatyzowane i intuicyjne śledzenie upraszcza oraz usprawnia pracę administracyjną w laboratorium pozwalając na oszczędność w zakresie gromadzenia, jak i analizy danych.
Transparentność
Zaawansowane monitorowanie laboratorium w celu uzyskania danych w czasie rzeczywistym w klinice lub sieci klinik umożliwiające czytelne i porównywalne spostrzeżenia. Wzmacnia spójność w laboratoryjnych systemach operacyjnych, stwarza dokładne cele referencyjne oraz identyfikuje możliwości szkoleniowe dla poprawy wyników klinicznych.
Dedykowany system metryczny
Pozwala zoptymalizować zarządzanie laboratorium dzięki dostosowanym raportom uwzględniającym wybrane wskaźniki pracy laboratorium poprzez zapewnienie dostępu do analiz obszernej bazy danych. Pozwala na płynny przebieg pracy, wdrażanie zmian w protokołach laboratoryjnych oraz osiąganie lepszych wyników i podejmowanie świadomych decyzji.
bottom of page