top of page

Naszą Misją jest Zdrowa Społeczność

Nasza historia w zakresie Opieki nad Zdrowiem Kobiety rozpoczyna się w 1993 roku, kiedy to wprowadziliśmy na polski rynek stosowaną na całym świecie szczoteczkę Rovers Cervex-Brush do pobierania wymazów z szyjki macicy. Od tego momentu braliśmy udział w wielu wystawach, kongresach, sympozjach, konferencjach i warsztatach w całej Polsce, aby przyczynić się do wczesnego wykrywania raka szyjki macicy i jak największej eliminacji tej choroby. Wzięliśmy udział w ogólnopolskim modelowym programie badań przesiewowych w kierunku raka piersi i szyjki macicy, koordynowanym przez Ministerstwo Zdrowia i Bank Światowy.

Obecnie oferujemy pełną gamę wyrobów medycznych niezbędnych w codziennej praktyce ginekologicznej. Jednak Rovers Polska może zaoferować więcej. Po starannej selekcji sprawdzonych, głównie zagranicznych partnerów i ich produktów oraz budowaniu kontaktów z polskimi instytucjami i klinikami, zdobyliśmy znaczący udział w rynku w zakresie importu, sprzedaży detalicznej i hurtowej nowoczesnego sprzętu medycznego i wyrobów medycznych jednorazowego użytku stosowane w ginekologii i położnictwie, cytologii, onkologii, andrologii, IVF-ET, laryngologii i ozonoterapii. Obecnie poszerzamy nasze portfolio również w innych dziedzinach takich, jak Diagnostyka, Histeroskopia ambulatoryjna, Laparoskopia itp. oraz innych grup pacjentów.

Dodatkowo w odpowiedzi na zapotrzebowanie klinik rozrodu i embriologii człowieka oraz ich pacjentów dostarczamy najwyższej jakości aparaturę, pożywki hodowlane i produkty jednorazowego użytku spełniające najnowocześniejsze normy. Gwarantujemy montaż urządzeń, szkolenia, serwis i obsługę posprzedażową przez wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów. 

dreamstime_xxl_131600878.jpg

Dlaczego wybrać właśnie nas?

Profesjonalne podejście

Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. Przestrzegamy reguł. Posiadamy certyfikat jakości ISO 9001

Marka, której można ufać

Posiadamy w swojej ofercie produkty dla lekarzy i klientów indywidualnych, sprawdzonych i uznanych marek oraz najwyższej jakości.

Wiedza

i doświadczenie

Już od 30 lat niezmiennie i z powodzeniem zaopatrujemy szpitale, kliniki i inne placówki ochrony zdrowia oraz ich pacjentów.

Bezpieczna dostawa

Wysyłkę realizujemy za pośrednictwem wiarygodnych partnerów, doświadczonych w bezpiecznym przewozie towarów.

bottom of page